LTVK virtualaus, labdaringo Gerosios žvaigždės bėgimo - padovanok senjorams Kalėdas" rezultatų suvestinė.

20/12/21

---

Skelbiame LTVK virtualaus, labdaringo Gerosios žvaigždės bėgimo - padovanok senjorams Kalėdas" rezultatų turnyrinę lentelę.

Amžiaus kategorija

Vardas, pavardė

Laikas

Atstumas

Laimėta vieta

1-9 metai, mergaitės

Rugilė Jankauskaitė

53 sekundės, 9 milisekundės

200 metrų

I

 

Lėja

54 sekundės, 41 milisekundė

200 metrų

II

 

Deimantė

54 sekundės, 48 milisekundė

200 metrų

III

NEREITINGUOTA

Brolis ir sesė Dekteriovai

33:45 minutės

5,16 km

 

 

Auksė Šereikytė

1:06 minutės

200 metrų

 

 

Šuo Pika

1:06 minutės

200 metrų

 

 

Šuo Bela

12:43 minutės

2,02 km

 

 

Melani Šliažaitė

1:22 minutės

240 metrų

 

 

Milda Fogoraitė

2:39 minutės

220 metrų

 

1-9 metai, berniukai

 

 

 

 

 

Eraldas Jonušauskas

52 sekundės

200 metrų

I

 

Herkus Kaubrys

53 sekundės, 9 milisekundės

200 metrų

II

 

Kipras Komskis

53 sekundės, 12 milisekundžių

200 metrų

III

NEREITINGUOTA

Paulius Figoras

1:25 minutįd

220 metrų

 

12-15 metų, merginos

Salomė Kustaitė

7:01 minutės

2,02 km

Anuliuota

 

Silvija Keseliūtė

11:29 minutės

2,02 km

I

 

Greta Nakaitė

20:48 minutės

2,02 km

II

12-15 metų, vaikinai

Augustas Paleckis

8:25 minutės

2,09 km

I

16-18 metų, vaikinai

Nojus Katkauskas

7:55 minutės

2,02 km

I

 

Rapolas Siautilas

9:10 minutės

2,04 km

II

 

Andrius Stanius

15:09 minutės

2,1 km

III

NEREITINGUOTA

Markas Levinas

16:02 minutės

2,3 km

 

16-18 metų, merginos

Karolina Rodzytė

27:31 minutės

2,2 km.

I

 

Augustė Jagminaitė 5

26:16 minutės

4,04 km

II

 

Akmėja Čižaitė

53:36 minutės

7,95 km

III

19-39 metai, vyrai

Valentas Uža

6:19 minutės

2,02 km

I

 

Laimis Verbliugevičius

6:21 minutės

2,02 km

II

 

Stasys Kiškiūnas

8:49 minutės

2,02 km

III

NEREITINGUOTA

Meškys Mantas

15:09 minutės

2,15 km

 

 

Dovydas Juodėnas

26:16 minutės

4,04 km

 

 

Martynas Šimonis 3

9:11 minutės

2,2 km

 

 

Sergejus Kasperavičius

27:04 minutės

5,39 km

 

 

Artūras Petrauskas

33:18 minutės

6,01 km

 

 

Simas Kondrotas

9:09 minutės

2,21 km

 

 

Martynas Stonys

11:13 minutės

2,02 km

 

 

Paulius Petkevičius

24 minutės

2,2 km

 

19-39 metai, moterys

Latakaitė Reda

9:04 minutės

2,02 km

I

 

Banga Balnaitė Stonienė

10:13 minutės

2,2 km

II

 

Laura Inčerauskaitė

11:59 minutės

2,04 km

III

NEREITINGUOTA

Edita Šiaudvytienė

15:05 minutės

2,04 km

 

 

Giedrė Dovidavičienė

35:59 minutės

5,01 km

 

 

Simona Grigaliūnienė

35:17 minutės

2,22 km

 

 

Vaida Kanišauskienė

39:04 minutės

6,09 km

 

 

Patricija Kentė

24:04 minutės

2,25 km

 

40-49 metai, vyrai

Algirdas Medeikis

50:59 minutės

10,01 km

I

 

Audrius Jankauskas

11:11 minutės

2,2 km

II

 

Edmondas Levinas

17:03 minutės

2,2 km

III

40-49 metai, moterys

Ingrida Šidlauskienė

1 valanda 16 minučių

12,51 km

I

 

Rasa Romerytė-Šereikienė

12:43 minutės

2,02 km

II

 

Dalia Levinienė

17:03 minutės

2,2 km

III

50-59 metai, moterys

Renata Macijauskienė

9:10 minutės

2,07 km

I

 

Dalia Jakulytė

12:21 minutės

2,02 km

II

  • Gausiausiai dalyvavusi institucija, organizacija – Klaipėdos lopšelis – darželis ,,Klevelis“;
  • Augintinių kategorijoje nugalėtojas - Bangos Balnaitės-Stonienės šuniukas Pablo;
  • Originaliausių išbėgiotų figūrų kategorijos laimėtojai: Artūras Petrauskas (šautuvas); Gustas Paleckis (žirafa); Giedrė Dovidavičienė (papūga);
  • Originaliausia bėgimo foto nuotrauka – Jonas Grigaliūnas.

Lopšelio - darželio Klevelis bėgikų rezultatai, atstumas 200 metrų.

 

Bitučių grupė dalyvavo 16 vaikų

 

Nr.

Vardas, Pavardė

Metai

Laikas

1

Herkus Kaubrys

6

00:53:09

2

Kipras Komskis

6

00:53:12

3

Rugilė Jankauskaitė

6

00:53:52

4

Lėja

6

00:54:41

5

Deimantė

6

00:54:48

6

Gabija

6

00:54:51

7

Aistė

6

00:55:12

8

Greta B

6

00:57:09

9

Agnetė

6

00:57:14

10

Greta V

6

00:59:49

11

Paulius

6

01:01:33

12

Paulina

6

01:02:01

13

Austėja

6

01:02:52

14

Jonas

6

01:03:16

15

Meda

6

01:05:33

16

Amelija

6

01:09:34

 

Pabaldukų grupė dalyvavo 14 vaikų

 

Nr.

Vardas, Pavardė

Metai

Laikas

1

Eraldas Jonušauskas

6

00:52

2

Gabrielius Vieberis

6

00:55

3

Aleksandras Timofejev

6

00:56

4

Adomas Kusas

6

00:58

5

Arnas

6

01:02:12

6

Domantas

6

01:02:58

7

Viktoras

6

01:09:31

8

Liutauras

6

01:10:05

9

Armandas

6

01:11:09

10

Artūras

6

1:11:25

11

Vakarė

6

1:22:33

12

Austėja

6

1:23:62

13

Kamilė

6

1:25:38

14

Ema

6

1:26:48

 

Sraigiukų grupė dalyvavo 14 vaikų

 

Nr.

Vardas Pavardė

Metai

Laikas

1

Marianas Ašmontas

5

00:53:50

2

Augustas Baranauskas

5

00:55:47

3

Osvaldas Vitkevičius

5

1:02:92

4

Indrė

5

1:03:63

5

Ali

5

1:04:14

6

Mėja

5

1:06:53

7

Gediminas

5

1:06:58

8

Karolis

5

1:08:11

9

Aistė

5

1:12:41

10

Adas

5

1:15:56

11

Meida

5

1:15:41

12

Markas

5

1:19:33

13

Sofija

5

1:24:92

14

Karolina

5

1:25:02

 

Spindulėlių grupė dalyvavo 15 vaikų

 

Nr.

Vardas Pavardė

Metai

Laikas

1

Aurelijus Šimkus

5

00:54:31

2

Eimantas Visockas

5

00:59:12

3

Enrika Poškutė

5

00:59:55

4

Liutauras Šteimantas

5

01:04:38

5

Faustas

5

01:06:10

6

Timur

5

01:06:18

7

Viktorija

5

01:06:45

8

Maja

5

01:09:35

9

Dangis

5

01:10:32

10

Neilas

5

01:15:10

11

Viktorija

5

01:15:29

12

Martyna

5

01:16:12

13

Gabija

5

01:16:24

14

Kamilė

5

01:16:52

15

Varvara

5

01:17:25

 

Drugelių grupė dalyvavo 15 vaikų

 

Nr.

Vardas Pavardė

Metai

Laikas

1

Adrijus

4

01:05:12

2

Mantas

4

01:05:53

3

Kajus

4

01:05:55

4

Kristupas B

4

01:06:31

5

Lukas

4

01:06:42

6

Ema

4

01:08:01

7

Liepa

4

01:08:13

8

Paula

4

01:10:10

9

Oskars

4

01:25:03

10

Kristupas S

4

01:28:55

11

Sofija

4

01:39:12

12

Alanas

4

01:39:42

13

Alija

4

01:50:00

14

Daniele

4

01:52:32

15

Damir

4

02:13:55

 

Varliukų grupė dalyvavo 12 vaikų

 

Nr.

Vardas Pavardė

Metai

Laikas

1

Arnas Jakas

3

1:23:22

2

Jokūbas Ivanauskas

3

1:25:37

3

Augustė Urnikytė

3

1:32:17

4

Joris

3

1:43:01

5

Povilas

3

1:47:04

6

Ligita

3

1:42:32

7

Benas

3

1:53:34

8

Rugilė

3

2:17:36

9

Kamilė

2

2:25:00

10

Elzė

3

2:27:31

11

Mišel

3

2:27:51

12

Sofija

3

2:38:01