LTVK karjeros dienos – Jaunimo workshop‘ai 2019 Vilnius

19/11/05

Lietuvos verslo kolegija, švenčianti savo veiklos 25 metų jubiliejų, kviečia mokytojus kartu su paskutinių klasių moksleiviais dalyvauti Lietuvos verslo kolegijos organizuojamų renginių cikle LTVK karjeros dienos – Jaunimo workshop‘ai 2019 Vilnius, kurios vyks 2019 m. lapkričio 18-19 d., adresu Ateities g. 20, Vilnius.

Renginys skirtas 11-12 klasių gimnazistams bei paskutinio kurso profesinių mokyklų moksleiviams (taip pat renginyje gali dalyvauti ir 9-10 klasių moksleiviai).

Renginys NEMOKAMAS.

Dalyviai gaus pažymėjimus, kurie suteiks papildomų balų stojant į Lietuvos verslo kolegiją, mokytojams taip pat bus išduodami pažymėjimai.

Užsiėmimų metu moksleiviai galės susitikti su įvairių sričių profesionalais, susipažinti iš arčiau su jų darbu ir sudalyvauti jaunimo workshop‘uose (įvairiuose praktiniuose užsiėmimuose kuruojamuose atitinkamų sričių specialistų). Mūsų tikslas - praktinių užsiėmimų metu supažindinti moksleivius su atitinkamomis specialybėmis, kurias galės įgyti mūsų Kolegijoje.

  • „Teisės ir Teisėsaugos institucijų specialistas"; Užsiėmimo tema: „Nuo policijos pareigūno iki teisės specialisto“ moderatorius Rimas Stankevičius - svečias iš Nacionalinės švietimo agentūros prie LR SMM.
  • Lapkričio 18 d., 12:30 val. „Turizmo ir pramogų verslo specialistas“;
  • Lapkričio 19 d., 11 val. „Verslo vadovas, logistikos vadybininkas, įmonių administratorius, statybos verslo vadybininkas";
  • Lapkričio 19 d., 12:30 val. „Ekonomistas, buhalteris".

Mokytojams kiekvieną dieną vyks mokymai.

Registracija į renginį – www.ltvk.lt/lt/naujienos/registracija-vilnius

Registruotis į užsiėmimus galima iki lapkričio 15 d.

Taip pat informacija apie renginį galite rasti Kolegijos Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/events/538359673650574/