Konkursas „Parodyk savo žinias verslui

14/02/28

Galvoji apie būsimą karjerą? Planuoji darbo paieškas? Pradėk tuo rūpintis jau dabar!Ne paslaptis, kad studentams sunkiausia įžengti į darbo rinką dėl patirties stokos. Bet ar pagalvojai, kad gauti darbą gali padėti tavo studijų darbai? Publikuok, ką įdomaus nuveikei studijuodamas ir nepraleisk progos būti pastebėtas darbdavio!
Tai gali padaryti dalyvaudamas konkurse „Parodyk savo žinias verslui". Jo tikslas - paskatinti studentus viešinti savo mokslo darbus vienoje platformoje - „LingJob.lt", kad potencialūs darbdaviai galėtų juos lengvai rasti. Matydami studentų nuveiktus darbus, verslininkai galės daug tiksliau rinktis, kviesti praktikai ir samdyti patirties dar neturinčius, bet gabius studentus.
Taigi, jei sukūrei vertingą idėją, mintį, verslo sprendimą, gavai reikšmingus tyrimo rezultatus ar tiesiog parašei įdomų, tavo kompetencijas parodantį darbą, nepaslėpk jo stalčiuje, o įkelk į virtualų portfolio ir parodyk verslo bendruomenei!
Žinoma, geriausių darbų autoriams atiteks vertingi prizai. Populiariausiam - daugiausiai peržiūrų sulaukusio darbo autoriui - skiriama vardinė 1000 Lt vertės stipendija. Už geriausią studento teminį darbą sporto klubų tema atiteks 6 mėnesių narystė sporto ir sveikatingumo klubuose IMPULS. Daugiausiai „like" ir apžvalgų (komentarų) surinkę studentai gaus po 3 mėnesių narystę sporto ir sveikatingumo klubuose IMPULS bei 6 mėnesių žurnalo IQ prenumeratas.
Informaciją apie iniciatyvą savo studentams skleidžia Vytauto Didžiojo universitetas, Vilniaus Gedimino Technikos universitetas, Šiaulių universitetas, Klaipėdos universitetas, Lietuvos verslo kolegija, Socialinių mokslų kolegija, VU Tarptautinė verslo mokykla, Lietuvos studentų sąjunga ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryba. Informaciniai partneriai: IQ Žurnalas, 15min.lt, TV laida „Universitetai.lt".
Konkurse dalyvauti yra išties paprasta - iki balandžio 18 d. reikia užsiregistruoti „LingJob.lt" portale, trumpai pristatyti ir pasidalinti savo studijų darbu: straipsniu, esė, tyrimu, analize, prezentacija, referatu, kursiniu, bakalauriniu, magistriniu darbu ar jų ištraukomis. Dalyvauti gali bet kokios specialybės ar kurso studentai bei absolventai. Visą informaciją ir konkurso taisykles rasite portale http://lingjob.com/lit/konkursas-parodyk-zinias-verslui-5lpc.html.
Organizatoriai netoleruos plagiatų, akivaizdžiai nekokybiškų darbų publikavimo, galimų neteisėtų studijų darbų rašymo ar užsakymų. Tuo tarpu studentų intelektualinė nuosavybė yra apsaugoma atskiromis sutartimis su vartotojais dėl jų darbų naudojimo.