2019 m. gegužės 15-16 d. projekto „Facilitating blue growth with open courses by utilizing R&D products and virtual mobility (FOCUS)” vadovė dr. Ilona Rupšienė ir projekto koordinatorė Kristina Puleikienė dalyvavo projekto partnerių susitikime Roskildėje (Danijoje).

---

Lietuvos verslo kolegijoje gegužės 2 - 4 dienoms vyko tradicinė LTVK Erasmus+ staff week!

2016/2017 pavasario semestre Lietuvos verslo kolegijoje pagal tarptautinę Erasmus + mainų programą mokėsi ir atliko praktiką 11 studentų iš Italijos, Portugalijos, Turkijos, Ukrainos. Studentai ne tik mokėsi, skaitė pranešimus tarptautinėjė studentų konferencijoje, bet ir įsitraukė į įvairias kultūrines socialines veiklas: vaidino ir dainavo Klaipėdos miesto Šviesų festivalyje, darė pristatymus ir vedė žaidimus Simono Dacho progimnazijos moksleivių potyriminėse veiklose, noriai dalyvavo visuose LTVK, miesto, šalies renginiuose, susipažino ne tik su Lietuvos miestais ir gamta, bet aplankė ir artimąsias Lietuvos kaimynes. Turizmo ir rekreacijos katedros iniciatyva Erasmus studentams buvo suorganizuotos ekskursijos po Klaipėdos miesto senamiestį, žygis dviračiais po Kuršių nerijos nacionalinį parką.

Padėka 2017-06-02

Sėkmingai startavęs Erasmus+ programos Tarptautinio studentų ir darbuotojų mobilumo tarp programos šalių ir partnerių projektas Nr. 2016-1-LT01-KA107-022953 jau eina į pabaigą. LTVK viešėję partnerinės aukštosios mokyklos lektoriai siunčia padėką LTVK bendruomenei.

TRPS informuoja 2017-05-26

2017m. gegužės 12 d. Lietuvos verslo kolegijoje startuoja Klaipėdos miesto savivaldybės finansuojamas projektas Socialinių darbuotojų, patekusių į problematiškų šeimų teroro aplinką, mokymai

TRPS informuoja 2017-04-28

Šių metų gegužės 2-6 dienomis LTVK skaitys paskaitas lektorės

Mariia Shypilova  ir Zoryana Lapishko,
(Banking University, Kijevas, Ukraina).

Dear colleagues and partners,
For the academic year 2017/2018, the courses available in School of Technology and Management for Erasmus Students taught in English are in the documents attached "Study Offer English 2017-2018 1 sem" and "Study Offer English 2017-2018 2 sem".

TRPS informuoja 2017-04-12

Šiuo metu mokslinę stažuotę LTVK atlieka Latvijos BA Verslo ir finansų mokyklos docentas, tarptautinės teisės mokslų daktaras Janis Grasis.

Paraiškų priėmimas studijoms užsienio universitetuose pagal Erasmus+ mainų programą 2017/2018 mokslo metų rudens semestrui jau prasidėjo. Paraiškos priimamos iki balandžio 15 d..

 

On the 1st of March Lithuania Business University of Applied Sciences was celebrating International and Erasmus day. The special guests of the event were schoolchildren from Simonas Dachas Secondary School in Klaipeda. Erasmus students from Italy, Portugal, Ukraine, Turkey and International students from India gave presentations about their respective countries. Students were talking about Erasmus exchange studies and traineeship programmes and explaining why they choose Lithuania and LBUAS for the study exchange programme. Indian students were trying to explain differences between Lithuania and India Cultures and showed video about India.

Skelbiamas papildomas paraiškų priėmimas dėl galimybės atlikti studijų praktiką pagal Erasmus+ mainų programą 2016/2017m.m.. Detalesnę informaciją apie reikalavimus atrankoms rasite http://www.ltvk.lt/lt/m/studentams/studijos-ir-praktika-uzsienyje/erasmus-%2B-programa/.

TRPS informuoja 2017-02-02

Pranešame apie keturis šiuo metu paskelbtus konkursus: 

TRPS informuoja 2017-01-30

Tarptautinių ryšių skyrius informuoja, kad LTVK studijas pagal Erasmus+ programą sėkmingai baigė Turkijos Selcuk Universiteto studentas Mert Kartal Ozsahin. Studento ketinimams prasitęsti Erasmus+ studijas LTVK sukliudė kryptingai suplanuota studijų programa gimatajame universitete ir tai, kad jis paskutinio kurso studentas, besiruošiantis magistrantūros studijoms. Studentas keliais žodžiais apibudimo savo patyrimą Lietuvos verslo kolegijoje:

TRPS informuoja 2017-01-04

Pranešame, kad JAV ambasada yra paskelbusi du konkursus:

Dėl pretendentų į tarptautines studijas pagal Erasmus + mainų programą neatitikimo keliamiems reikalavimams, skelbiama papildoma  atranka į keturias studijų vietas pagal Erasmus+ programą 2017m. pavasario semestrui. Susidomėję prašome skubiai! kreiptis į tarptautinių ryšių skyrių 302 kab.. 

2016 m. lapkričio 24-25 d. Lietuvos verslo kolegijos Teisės katedros vedėja lekt. Renata Šliažienė, Vadybos katedros vedėja doc. dr. Jurgita Martinkienė, Ekonomikos katedros vedėja doc. Kristina Puleikienė bei lekt. Vilma Eidininkienė su Teisės ir teisėsaugos institucijos, Ekonomikos, Buhalterinės apskaitosĮstaigų ir įmonių administravimo studijų programų studentais lankėsi Rygoje (Latvijoje) esančioje Baltijos tarptautinėje akademijoje

TRPS informuoja 2016-11-30

Remiantis LTVK direktorės prof. Angelės Lileikienės 2016/10/11 patvirtintos tvarkos dėl Dalyvavimo ir veiklų koordinavimo pagal Erasmus+ mobilumo programą veiklas Erasmus+ programos atrankos komisija skelbia pirmojo Erasmus+ atrankos etapo rezultatus. 

TRPS informuoja 2016-11-30

Šių metų lapkričio 24 – 25 dienomis Vilniuje TRPS vadovė Algina Vainilavičienė dalyvavo seminare Erasmus+ International Dimension Information Days

TRPS informuoja 2016-11-28

Šių metų lapkričio 18 d. ir 23 dienomis vyko I-asis Erasmus + atrankos etapas, skirtas susipažinti ir atrinkti studentus, užpildžiusius ir pateikusius paraiškas dėl studijų ir praktikos 2016/2017 metų pavasario semestrui. Iš viso atrankoje dalyvavo 17 studentų, pateikta 20 paraiškų: 14 paraiškų studijoms, 7 praktikoms. Kaip niekad gausus LTVK studentų būrys pristatė savo studijų lūkesčius, kuriuos jie sieja su Erasmus+ programos galimybėmis. Atrankoje aktyviai dalyvavo ir tarptautinių studentų grupė. Aktyviausi buvo Vadybos ir Turizmo ir rekreacijos katedros studentai:

Nauji konkursai 2016-11-10

Tinklapyje www.stipendijos.ltpaskelbtas naujas konkursas studentų praktikoms lituanistinėse mokyklose: http://www.stipendijos.lt/lt/praktikos-lituanistinese-mokyklose-latvijoje-baltarusijoje-ir-rusijoje-2

TRPS informuoja 2016-11-09

Ruduo Lietuvos verslo kolegijoje kaip niekad gausus tarptautine veikla. Erasmus+ programos sėkmės istorijos įgauna vis didesnį pagreitį ne tik studentų, bet ir dėstytojų mainų programose, tarptautinio bedradarbiavimo projektuose.

2016 m. rugsėjo 21-26 d. Lietuvos verslo kolegijos LTVK Teisės katedros dėstytojos Rūta Zubrickaitė ir Jolanta Sutulaitė buvo išvykusios į Antrąjį Neapolio universitetą (SUN Seconda Università Degli Studi di Napoli, Caserta, Italija) pagal Erasmus+ dėstymo ir mokymų mainų programas. Dėstytojos pristatė savo mokymo programas, susipažino su Italijos aukštojo mokslo sistema, turėjo galimybę pabendrauti su studentais, dėstytojais. Tarp mokymosi institucijų aptartos bendradarbiavimo, dėstytojų mainų galimybės.

2016 m. rugsėjo19-25 d. Lietuvos verslo kolegijos dėstytojai buvo išvykę į Szent István University (Gödöllő miestas, Vengrija) pagal Erazmus + dėstytojų mainų programą.

Pagal Lietuvos verslo kolegijos vydomą ŠMPF projektą Dėl paramos užsienio dėstytojams atvykstantiems dėstyti į Lietuvos aukštąsias mokyklas rugsėjo 19-30 dienomis į Lietuvos verslo kolegiją atvyksta prof. Gilberto Marzano iš Rezeknės aukštosios mokyklos, Latvija. Savo stažuotės metu dėstytojas pristatys paskaitų ciklą Old and New Concepts in ICT (anglų kalba) TI-15, TI-16, M-16 grupių studentams. Paskaitų laikas paskelbtas tvarkaraštyje.