Darbdaviams

Lietuvos verslo kolegiją (LTVK) kasmet baigia vis daugiau studentų, kurie gauna verslo procesų vadybininko, ekonomisto, buhalterio, pardavimų vadybininko, įstaigų ir įmonių administravimo, taikomosios informatikos specialisto, teisininko, rekreacijos ir turizmo verslo vadybininko ir statybos verslo vadybininko išsilavinimą. Lietuvos verslo kolegijos studentai įgyja ne tik profesinio bakalauro diplomą, tačiau  jau studijų metais įgyja praktinių žinių, atlikdami privalomas pagal studijų programą praktikas Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse, taip pat kolegijoje yra įsteigta praktinio mokymo įmonė “Biurometa”, kurioje studentai imituoja realios įmonės veiklą, taip įgydami profesieni veiklai reikiamos patirties.

Praktika Kolegijoje yra studijų proceso dalis, kurios metu studento žinios patikrinamos, pritaikomos bei tobulinamos praktinėje profesinėje veikloje. Studentų priėmimas į praktiką yra vienas iš būdų įmonėms pritraukti ir vėliau išsiugdyti reikiamų darbuotojų. Lietuvos verslo kolegijoje studijuoja jauni ir entuziastingi žmonės, kurie drąsiai siūlo naujas idėjas ir aktyviai siekia užsibrėžto tikslo.

LTVK Karjeros centras kviečia visus darbdavius bendradarbiauti organizuojant studentų praktikas ir darbo vietas.

Apie Jūsų įmonėje esančias laisvas darbo ir praktikos vietas skelbiame mūsų svetainėje rubrikoje “Karjeros centras / Darbo ir praktikos pasiūlymai”, viešiname mūsų kolegijos Facebook puslapyje, siunčiame studentams elektroniniu paštu bei kabiname skelbimų lentoje.

Darbo ir praktikos pasiūlymus skirtus studentams, prašome siųskite el. paštu alumni@ltvk.lt, tel. pasiteiravimui (8 46) 311 099, kviesti Rasą Romerytę-Šereikienę.